Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

Hlásíme se do provozu!

 

Ahojky! Po dlouhé době se hlásíme zpět do provozu! Omlouvám se, že jsem nic nenapsala, ale nebyl moc čas a ani nálada. Teď jsem ale zpět a něco sem začnu přidávat! Pro začátek se můžete kouknout na náš nový design a logo! Od té doby, co jsem tu nebyla jsme také získali mnoho hodnotných pidižlíků do sbírky. Nějaké jsem dostala na Vánoce, další na narozky. Brzy je všechny spočítám! Zatím PP!

Novinky ...

AHOJKY! RÁDA BYCH VÁM ŘEKLA, ŽE V POSLEDNÍ DOBĚ JSEM NĚMĚLA A NEMÁM ČAS NA TYTO STRÁNKY. CHCI VÁM ALE ŘÍCT, ŽE SE MÁM SKVĚLE A PIDIŽLÍKŮ MI TAKÉ PŘIBÝVÁ! MÝM NEJNOVĚJŠÍM PIDIŽLÍKEM JE KRÁSNÝ ŠEDÝ PEJSEK S REALISTICKÝMA OČIMA! JE KRÁSNÝ! TAKŽE VÁM CHCI ŘÍCT, ŽE TO ZDE DO KONCE PRÁZDNIN POZASTAVUJI! WEB BY SE MĚL ROZJET NA KONCI ZÁŘÍ!

Váš Lindík!

Tady Vám dám několik obrázků úúplně božích super CUTE pidižlíků, které moc chci!

 Pejsci NEW pro rok 2009!

 Nevím co to je, ale je to naprosto cute a určitě to létá! Všimněte si těch blán k létání! Je boží!

 Tohle nepotřebuje komentář!

 Tak tohle je naprosto skvělý!

Nová rubrika!!! Mé výtvory!!!

Omlouvám se, že jsem teď nic nepřidala, ale nic mě nenapadá! Do rubriky má sbírka přidám několik nových fotek, tak se těšte ( bude to jen opravdu malinko foteček, ale pořád lepší než nic!  Můžete se též těšit na novou rubriku...moje výtvory!! Již brzy!

 Moc pěkný obrázek! Se zvířátky od Schleich...

 

Nááávštěvy!!! Jupííí! Tolik návštěv a tolik komentářů!!! Děláte mi véélikou radost! A děláte radost i pidižlíkům! Moc děkuji!!!

 

Já!!! Tady máte moji fotku:

 Tak, to jsem já!

 A opět já!

 


 

Ahoj! Dnes jsem založila se sourozenci tento web! Bavte se dobře! O víkendu půjdeme fotit naše pidižličí království!!! Těšte se!

 


 

TOPlist